Sukienki Chi Chi London Suknia balowa - navy

Eleganckie przyjęcia nie zdarzają się często, a co za tym idzie – niejednokrotnie mamy problem z doborem odpowiedniego stroju, który pozwoliłby dobrze się w ich trakcie prezentować. O ile w przypadku mężczyzn sprawa jest raczej prosta i często po prostu ogranicza się do wybrania właściwego garnituru, o tyle w przypadku kobiet trzeba zdecydować się między stonowaną elegancją a pełnym przepychu blichtrem.

Właściwy dobór kreacji na przyjęcie, zwłaszcza wytworne, może przysparzać kobiecie wiele trudności. Niestety często owocuje to przypadkami, w których widuje się stylizacje po prostu w złym guście, co z kolei może być odebrane nawet jako obraza gospodarzy. Sprawdźmy zatem, według jakich kryteriów dobierać kreację oraz czym się kierować przy całkowitym wykończeniu stylizacji.

Elegancja w dobrej cenie

Sukienki Chi Chi London Suknia balowa - navy

Każde wytworne przyjęcie wiąże się z tym, że strój powinien być elegancki. W przypadku mężczyzn zwykle wystarczy po prostu właściwy garnitur z odpowiednimi dodatkami. Jeśli zaś kobieta zdecyduje się na prostą, ale elegancką sukienkę, może w doskonały sposób ozdobić ją biżuterią. Do takiej sukienki świetnie pasować będą zarówno nietypowa fryzura, jak również błyszcząca torebka albo bogato zdobione buty. Prosta kreacja pozwala również na małe szaleństwa w doborze biżuterii.

Błysk – nie za wiele

Frock and Frill Sukienka koktajlowa FAF6169

Z kolei z wyborem kreacji pełnej blichtru należy uważać – łatwo jest przekroczyć w sposób niezauważony granicę, po której kreacja jest po prostu śmieszna czy nawet gorsząca dla gospodarzy i współbiesiadników. Nie należy przesadzać z błyszczącymi elementami, a do sukienki z cekinami czy brokatem koniecznie trzeba ograniczyć biżuterię. Dobrze będzie wyglądała praktycznie bez dodatków, z prostą fryzurą i na nienagannej sylwetce. Sukienek wieczorowych szukajcie na Okazje.info.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>