Każda z nas wie, jak ważne są odpowiednie dodatki. Absolutną podstawą są buty i torebka, ale ważna jest również biżuteria. Dodaje nam błysku, podkreśla każdą kreację. Jest znakomitym wykończeniem absolutnie każdej stylizacji wieczorowej. Zapoznaj się z modelami, które idealnie nadają się do noszenia do każdej sukni.

Biżuteria, która pasować będzie do twojej kreacji

Zdjęcie Even&Odd Naszyjnik gold (1850737) Zdjęcie Even&Odd Naszyjnik gold (16954) Zdjęcie Anna Field Naszyjnik gold (YKAN8807)
Even&Odd Naszyjnik gold (1850737) Even&Odd Naszyjnik gold (16954) Anna Field Naszyjnik gold (YKAN8807)
Logo sklepu Zalando28.90 zł Logo sklepu Zalando44.10 zł Logo sklepu Zalando50.15 zł
Even&Odd Naszyjnik gold to bardzo ciekawy naszyjnik w złotym kolorze. Posiada kaskadowe elementy, które świetnie układają się na dekolcie. Łańcuszek jest długi, znakomicie komponuje z każdą sukienką. Doskonale sprawdzi się przy głębszych dekoltach. Model jest pozłacany i cudownie się prezentuje. Dostępny jest na Zalando za 28,90 zł. Even&Odd Naszyjnik gold (16954) to druga niezwykła propozycja. Długi, cienki naszyjnik bedzie znakomicie wyglądać wraz z szerokimi dekoltami i wycięciami. Sam model składa się z dwóch części – ozdobnego, trójkątnego elementu oraz wiszących części, które świetnie komponować się będą z kreacją. Przyciągają uwagę i są doskonałym zwieńczeniem całej stylizacji. Model dostępny jest na Zalando w cenie 44,10 zł. Anna Field Naszyjnik gold to genialna propozycja do delikatniejszych kreacji. Naszyjnik jest bogato zdobiony, wykonany został z zaczepionych ze sobą pozłacanych łusek. Jest znakomitą ozdobą i świetnie wygląda. Jest dość masywny, dlatego lepiej komponować się będzie z subtelną sukienką, która nie posiada wielu zdobień. Dodatkowo jest krótki więc sprawdzi się także przy niezbyt głębokim dekolcie. Sprawdź ten naszyjnik na Okazje.info – jego cena to 50,15 zł.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>