Whistles Kopertówka black/white Akcesoria Akcesoria

Kopertówka jest niewielką torebką, nieco przypominającą kopertę – stąd wzięła się jej nazwa. Na pewno nie pomieści tyle, co plecak i nie włożymy do niej aż tak wiele kosmetyków, co w zwykłej, większej torebce, ale ma jedną, ogromną zaletę – jest niezwykle elegancka! Dlatego właśnie to kopertówkę znani ludzie zabierają na wielkie przyjęcia – i dlatego i Ty powinnaś się w nią zaopatrzyć, jeśli wybierasz się na jakąś ważną uroczystość.

Wszystko, co musisz wiedzieć o kopertówkach

Kopertówka jest torebką do ręki – dlatego też niektóre większe portfele czasem pretendują do jej miana. Pozytywna strona jest jednak taka, że swoją torebeczkę mamy zawsze blisko siebie – trzymamy ją w dłoni, więc nie czujemy obciążenia na jedną stronę, na wszelkich zdjęciach nie będziemy miały jednego ramienia skierowanego w dół, a nasza kreacja nie będzie zepsuta widokiem paska. Zresztą – czy ktoś wyobraża sobie, żeby w długiej sukni wieczorowej wystąpić z torebką na pasku, przerzuconą przez ramię? To szalony pomysł, który na pewno wyglądałby nieefektownie!

Whistles Kopertówka black/white Akcesoria Akcesoria

Kopertówka jest bardzo cienka i mała – ma wydłużony kształt i nadaje się świetnie również do sukienek koktajlowych. Sama jest bowiem nazywana torebką koktajlową – czyli małą, zgrabną, szykowną – idealną na podstawowe rzeczy. Co w niej zmieścimy? Na pewno dokumenty, pieniądze, smartfon – czyli to, co najważniejsze. Spokojnie możemy w niej schować również szminkę, małe lusterko, chusteczki, a nawet niewielki flakonik perfum – tak zwaną perfumetkę. Dzięki temu możemy się odświeżyć w łazience, poprawić makijaż czy gdzieś zadzwonić, a jednocześnie nie jest to ukryte w bezdennej czeluści większej torebki – łatwo wszystko znajdziemy.

Jak dobierać?

Torebka Whistles Kopertówka 21220

Różnorodność kopertówek jest tak wielka, że można swobodnie dobierać je do kreacji – powinny pasować do butów, lecz nie jest to żelazna zasada. Maja różne rozmiary – od tych naprawdę malutkich, po te nazywane XXL. Wykonywane są z przeróżnych materiałów i różnorodnie zdobione. Warto tylko wiedzieć, że nie nadają się do stroju sportowego – a jedynie do eleganckich stylizacji. Dlatego właśnie są prawdziwym hitem na przyjęciach! Wiele modeli kopertówek znajdziecie na Okazje.info, wystarczy kliknąć w ten link: http://www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/torebki-damskie/torebkikopertowki–typ,3847.html.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>