Czółenka Czółenka - 750 N-Z NERO

Wybór butów na imprezę wieczorową nie jest łatwe. Jeśli oczywiście chodzi o kobiety, ponieważ panowie mają stosunkowo proste zadanie. Jeśli jednak szykuje się wystawna kolacja lub bankiet, a ty wciąż nie wiesz co założyć – może jest rozwiązanie! Wystarczy odpowiednio zastanowić się nad trzema możliwościami: klasycznymi szpilkami, wygodnymi koturnami i dość niepozornymi balerinami. Na co postawić i które wybrać?

Które buty wybrać?

Szpilki vidaXL 1304

Wyjście jest zwykle bardzo proste, ponieważ wszystkie bardziej wystawne imprezy i spotkania wieczorowe to doskonała okazja, żeby założyć szpilki – to buty eleganckie i świetnie prezentujące się na nodze, a dodatkowo pasujące do bardziej wyszukanych strojów. Doskonale komponują się zarówno z sukienkami mini, jak i maxi. Wydaje się więc, że każda alternatywa – koturny czy baleriny – zawsze będzie gorsza w wypadku większości przyjęć, ale szczęśliwie sytuacja bywają różne. Tak się jednak składa, że od każdej zasady jest odstępstwo i tak właśnie jest ze szpilkami podczas przyjęć wieczorowych. Jeśli wiemy bowiem, że spotkanie będzie miało charakter towarzyski i będzie w znanym nam, węższym gronie – spokojnie możemy pomyśleć o wygodniejszych i mniej eleganckich butach. W takiej sytuacji, jeśli to na przykład impreza w domu, nawet baleriny mogą okazać się dobrym wyborem.

Wybieraj z głową

Czółenka Czółenka - 750 N-Z NERO

Jeśli chodzi o wybór butów na różne okazje to przede wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, ponieważ niekiedy można po prostu wybrać coś wygodniejszego – jak chociażby buty na koturnie. Takie ustępstwa są dopuszczalne w niektórych sytuacjach, ponieważ nie zawsze musimy wyglądać maksymalnie elegancji. Doskonale sprawdzą się one podczas przyjęć w plenerze – koturny nie będą zapadać się w trawie tak łatwo, jak szpilki! Warto też dodać, że skórzane koturny mogą wyglądać na nodze równie dobrze, jak wykonane z tego samego materiału szpilki. Baleriny są zaś rozwiązaniem pasującym np. po północy lub przy sukienkach maxi!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>