Suknie balowe wcale nie muszą kosztować wielu pieniędzy. Równie dobrze można postawić na elegancki wygląd za nieco mniejszą kwotę. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią kreację, by prezentować się jak milion dolarów, nie wydając przy tym takich pieniędzy. Podstawą tego zestawu jest elegancka i wytworna sukienka. Dodatki stanowią buty oraz żakiet.

Elegancka za mniej niż 1000 zł

Zdjęcie Lace & Beads ROMA Suknia balowa dark grey (Roma Maxi) Zdjęcie Nife Żakiet Z02 (czarny) Zdjęcie Tamaris Szpilki 1.1.22417.25.012 (czarne)
Lace & Beads ROMA Suknia balowa dark grey (Roma Maxi) Nife Żakiet Z02 (czarny) Tamaris Szpilki 1.1.22417.25.012 (czarne)
Logo sklepu Zalando469.00 zł Logo sklepu Świat Bielizny109.00 zł Logo sklepu ANSWEAR.com119.90 zł
Ten niezwykły zestaw nie dość, że dostepny jest w eleganckim, czarnym kolorze to jeszcze nie kosztuje więcej niż 1000 zł! Lace & Beads ROMA Suknia balowa dark grey (Roma Maxi) to przepiękna suknia balowa, która nie wymaga już od nas ozdób. Jest bardzo strojna, a przy tym nadaje się na wyjątkowe przyjędzie. Sukienka składa się z dwóch części – krótkiej, czarnej sukienki i nałożonej na to, misternie zdobionej warstwy z przezroczystego tiulu. Dzięki temu, całość wygląda wręcz oszałamiająco. Sukienka dostępna jest na Zalando w cenie 469,00 zł. Sukienkę uzupełniać będzie Nife Żakiet Z02 (czarny). To niepowtarzalny żakiet na podszewce. Nie posiada guzików, dzięki czemu znakomicie pasuje do naszej wieczorowej sukienki. Posiada wywijane rekawy oraz prosty krój pozbawiony ozdób. Model ten wykonany został z połączenia elastanu, poliestru oraz viscozy. Kosztuje obecnie 113,00 zł. Nie należy zapominać o obuwiu. Do zestawu najbardziej będą pasować klasyczne szpilki. Tamaris Szpilki 1.1.22417.25.012 (czarne) pochodza z kolekcji marki Tamaris. Wykonane zostały z materiału tekstylnego, imitującego zamsz. Dodatkowo na zapiętku znajdziemy ozdobną wstawkę. Buty mają wysoką szpilkę oraz migdałowy nosek. Obuwie znajdziemy w sklepie Answear w cenie 119,90 zł.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>